HeliosProZdrowie to grupa produktów tworzonych z myślą o świadomych konsumentach

HeliosProZdrowie to grupa produktów tworzonych z myślą o świadomych konsumentach poszukujących zdrowej i naturalnej żywności dla swej codziennej diety.

Chlebki z grupy HeliosProZdrowie w swym składzie zawierają surowce, które poza wartościami odżywczymi posiadają dodatkowo walory prozdrowotne.

Odpowiednio dobrane naturalne surowce do produkcji pieczywa z grupy HeliosProZdrowie sprawiają, iż regularne spożywanie tego pieczywa może zapobiec wielu problemom zdrowotnym a pozwoli cieszyć się dobrym samopoczuciem, zdrowiem i humorem.

Od zarania dziejów chleb był najważniejszym elementem codziennego posiłku i wbrew mylnym opiniom pewnej grupy ludzi, naturalny chleb powinien być nadal naszym powszednim !

Właśnie poprzez codzienne spożywanie chlebka z grupy HeliosProZdrowie możemy pozytywnie wpłynąć na nasz organizm i zapobiec lub ograniczyć zachorowalność na wiele chorób cywilizacyjnych na które cierpią miliony ludzi.

 

Otyłość, cukrzyca, nadciśnienie, anemia związana z nieswoistym zapaleniem jelit to tylko niektóre z chorób powstałych również na tle wadliwego żywienia a wymagających zmiany zachowań żywieniowych.

Kilka kromek chleba z grupy HeliosProZdrowie może zastąpić w naturalnej formie niejeden suplement diety przy zachowaniu zasady smacznie, zdrowo i ekonomicznie.

 

Galeria: