Aktualności

HeliosProZdrowie to grupa produktów tworzonych z myślą o świadomych konsumentach poszukujących zdrowej i naturalnej żywności dla swej codziennej diety.

Chlebki z grupy HeliosProZdrowie w swym składzie zawierają surowce, które poza wartościami odżywczymi posiadają dodatkowo walory prozdrowotne.

Odpowiednio dobrane naturalne surowce do produkcji pieczywa z grupy HeliosProZdrowie sprawiają, iż regularne spożywanie tego pieczywa może zapobiec wielu problemom zdrowotnym a pozwoli cieszyć się dobrym samopoczuciem, zdrowiem i humorem.

Od zarania dziejów chleb był najważniejszym elementem codziennego posiłku i wbrew mylnym opiniom pewnej grupy ludzi, naturalny chleb powinien być nadal naszym powszednim !

Właśnie poprzez codzienne spożywanie chlebka z grupy HeliosProZdrowie możemy pozytywnie wpłynąć na nasz organizm i zapobiec lub ograniczyć zachorowalność na wiele chorób cywilizacyjnych na które cierpią miliony ludzi.

 

Otyłość, cukrzyca, nadciśnienie, anemia związana z nieswoistym zapaleniem jelit to tylko niektóre z chorób powstałych również na tle wadliwego żywienia a wymagających zmiany zachowań żywieniowych.

Kilka kromek chleba z grupy HeliosProZdrowie może zastąpić w naturalnej formie niejeden suplement diety przy zachowaniu zasady smacznie, zdrowo i ekonomicznie.

 

Jeżeli chcesz otrzymać KAJMAK oraz ALUMINIOWĄ BLACHĘ GRATIS, zdecyduj które mieszanki cukiernicze z zamieszczonej poniżej oferty promocyjnej chcesz zakupisz.

Do wyboru dwa warianty. Zapoznaj się z promocją. Poniżej zdjęcie lub folder do ściągnięcia. Więcej informacji u handlowców. Ilość produktów ograniczona ilościowo.

 

 

Podsumowaliśmy trzy kwartały w sprzedaży mieszanek cukierniczych. Nowym liderem zostały mieszanki EXCELLENT marki HELIOS.

 

Klienci docenili przede wszystkim smak, powtarzalność produktów, czytelne etykiety. Kolejnym trafionym pomysłem okazały się receptury dokładane do zakupionych mieszanek oraz pokazy technologiczne prowadzone przez Mistrza Cukiernictwa firmy HELIOS.

Zwycięzcy gratulujemy i życzymy kolejnych rewelacyjnych wyników sprzedaży w czwartym kwartale.